Legnica - Oficjalny Portal Miasta

Zapraszamy na Legnicką Majówkę 2024

18.04.2024

Gwiazdą trzeciego dnia Legnickiej Majówki 2024 będzie Ewa Farna! W związku z nagłymi problemami zdrowotnymi Sylwii Grzeszczak 3 maja na Polanie Angielskiej w Parku Miejskim w ramach jedynego tegorocznego plenerowego koncertu w Polsce wystąpi wokalistka znana z takich przebojów jak między innymi "Cicho", "Ewakuacja" czy "Ciało". Początek występu o godzinie 19.00.

Jesteśmy pewni, że pomimo tak niespodziewanej i trudnej sytuacji nasza Majówka będzie niezwykle udana, a tego wyjątkowego koncertu Ewy Farnej Legnica nie zapomni na długo. Dziękujemy Ewie i całej jej ekipie za tak szybką decyzję o zastępstwie i... do zobaczenia!

2 maja spotykamy się także w  Parku Miejskim. Zaczynamy o godzinie 16.30 rozwinięciem 450-metrowej biało-czerwonej flagi, a następnie na scenie muszli koncertowej wystąpią Centrum Seniora oraz Zespół Pieśni i Tańca "Legnica".

W piątek, 3 maja o godzinie 15.00 wrócimy na Polanę Angielską. Na początek ostatniego dnia majówki wystąpią młodzi lokalni wykonawcy: Ania Sobkowicz oraz X'on. O 17.00 wybierzemy się w podróż do magicznego świata „Małego Księcia” podczas spektaklu Fundacji Ocelot, a o 19.00 w ramach finału trzydniowego majówkowego świętowania z Legnickim Centrum Kultury na scenie pojawi się gwiazda imprezy –Ewa Farna. Podczas wszystkich dni Legnickiej Majówki na nieco młodszych dobra zabawa czekać będzie także w strefie animacji i warsztatów, natomiast ci odrobinę starsi znajdą dla siebie coś interesującego wśród stoisk wystawienniczych oraz gastronomicznych.

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 18.04.2024 | Wyświetleń: 2746
Powrót na listę aktualności